Автомобілі Honda AWD працюють інакше, ніж інші марки зі стандартними системами повного приводу. Остання є чисто механічною системою, тоді як автомобілі Honda AWD використовують передові технології для покращення зчеплення та продуктивності на дорогах. У цьому посібнику ви дізнаєтеся, як працюють седани та позашляховики Honda AWD і які моделі можуть бути оснащені цим.

Як працюють автомобілі з повним приводом Honda?

Honda Real Time AWD™ з інтелектуальною системою керування використовує передньопривідний автомобіль і додає задній диференціал. Під час керування автомобілем Honda AWD в неідеальних дорожніх або погодних умовах навколо Саутбері він може визначити, коли він втрачає зчеплення з дорогою, і автоматично вмикає задній диференціал за допомогою багатодискової системи зчеплення. При включенні задніх коліс автомобіль буде працювати з повним приводом. Традиційна система повного приводу часто стикається з затримкою, перш ніж вона повністю спрацює. AWD™ і інтелектуальна система управління Honda Real Time AWD™ роблять перехід з 2WD на AWD практично миттєвим. Це здійснюється за допомогою електродвигуна на трансмісії вашого седана Honda AWD, який плавно та безперешкодно вмикає задні колеса.

Більшість водіїв можуть навіть не помітити, що перехід на AWD взагалі відбувся. Honda Real Time AWD™ з інтелектуальною системою керування відключається так само швидко і без зусиль. Ця негайна реакція забезпечує кращий контроль, мінімізуючи енергію, необхідну для керування вашим автомобілем Honda AWD. Система повного приводу Honda в реальному часі ефективніша, ніж інші транспортні засоби з механічною системою повного приводу, і може додати новий рівень впевненості у ваші поїздки.

Які моделі Honda мають повний привод?

Цікаво, що таке автомобілі та седани Honda AWD? У лінійці Honda на вибір є кілька Honda model, у тому числі:

  • Honda CR-V
  • Honda HR-V
  • Паспорт Хонда
  • Honda Pilot
  • Honda Ridgeline

Спробуйте Honda AWD на Honda of Watertown

Система повного приводу Honda може багато чого запропонувати водіям Торрінгтона, і ми думаємо, що вам буде корисно мати, особливо враховуючи важкі дорожні умови в зимові місяці. Ознайомтеся з нашим переліком моделей Honda AWD і не забудьте скористатися перевагами наших нових спецтехнічних пропозицій. Якщо у вас виникли запитання щодо автомобілів, позашляховиків та вантажівок Honda AWD, або якщо ви хочете запланувати тест-драйв, не соромтеся зв’язуватися з нами.